Описание

logo

 

ТВК «Південний» - один із найбільших торгових комплексів Західної України. На території площею 13 гектарів розміщено 14 сучасних торгівельних центрів, у яких представлені товари різних цінових сегментів, що сприяє безперервному потоку клієнтів. Щодня ТВК «Південний» відвідує близько 15-30 тис.осіб. На «Південному» працює майже 17 тис. львів’ян, із них 2,5 тис. – представники малого й середнього бізнесу.

 

ТВК «Південний» - це розвинута інфраструктура з прекрасними умовами для праці, навчання, розваг та відпочинку. Окрім моно- та мультибрендових бутіків, близько двох тисяч магазинів фірмового одягу, взуття та аксесуарів, виробів легкої промисловості на «Південному» розміщені салон автомобілів VIP-класу, вишукані ресторани і кафе, готель «Південний», медичний центр «Довіра» і спа-центр європейського рівня «Три стихії», спорт-комплекс «Олімпік», центр розваг та раннього розвитку для дітей, мистецька галерея і багато інших закладів для якісного відпочинку та розваг. Відвідувачам надаються нотаріальні, банківські і поштові послуги, працюють численні ательє та ремонтні майстерні.

 

Ідея створення «Південного» належить Петрові Писарчуку, який у 1996 році на болотистій місцевості розпочав спорудження ринку. Спочатку це був звичайний невеличкий базар на 900 робочих місць.

 

Тоді ще ніхто й повірити не міг, що цей пустир невдовзі стане справжньою окрасою міста і яскравим прикладом успішного господарювання. Адже саме завдяки правильній організації роботи «Південний» почав стрімко розвиватися, а кількість бажаючих працювати на ринку зростала з кожним днем.

 

Упродовж нетривалого часу було побудовано 14 торгівельних та торгово-розважальних комплексів. Спочатку звели Торговий Пасаж, за ним відкрили продуктовий ринок, опісля - торгово-виставковий центр. Далі один за одним піднімалися торговий центр "Європа", потім - ТЦ "Україна", за ним – ТЦ "Галичина", ТЦ "Центральний", "Володимир", "Новинка", "Карпати", "Максимум", "Калина".

1 2 3 4

5 6 7 8

9 10 11 12

13 14 15 16

Невдовзі саме на території ринку «Південний» збудували і відкрили сучасний дитячий садочок «Дивосвіт»– до речі, перший дитячий заклад, збудований у Львові за роки незалежності. Сучасно обладнаний дитсадок розрахований на 150 місць, а малюки забезпечені чотириразовим харчуванням і виховуються за дошкільною програмою, яка передбачає вивчення англійської мови. При садочку функціонують гуртки за різними тематичними напрямами. Зараз «Дивосвіт» вважається одним з найкращих дитячих садочків Західної України.

На величезних площах торгового комплексу представлені товари різних цінових сегментів, а це сприяє безперервному потоку клієнтів, які обов’язково знаходять на «Південному» те, що шукають.

Відтак з 1996 року «Південний» є центром покупок для сотень тисяч львів’ян та туристів, які приїжджають до Львова. І це не дивно, адже на майже 52 тисячах квадратних метрів торгової площі «Південного» кожен покупець знаходить необхідний йому товар – від найменшої побутової дрібниці до найпрестижніших автомобілів.

Крім того Петро Писарчук, як відомий меценат і благодійник, ініціатор відродження культурної та духовної спадщини Галичини власним коштом спорудив на «Південному» чудову дерев'яну церкву в гуцульському стилі.
ТВК «Південний» – незмінний лідер у створенні робочих місць, сплаті податків до місцевого та державного бюджетів.

Світова економічна криза дала поштовх для розвитку ТВК «Південний» у сучасних реаліях. Сьогодні комплекс динамічно розвивається, розбудовується та завойовує нові ринки і нових клієнтів. У торгових центрах «Південного» проводиться масштабна реконструкція до Євро-2012, яке стане головною подією Львова та України уже наступного року. В очікуванні сотень тисяч європейських туристів адаптуються до світових стандартів торгові площі, на яких заплановано представити максимальну кількість світових та європейських брендів.

karta

Места под экспонирование

knopkazaavki

16

 

Реклама в ТРЦ